Den druhý

14. května 2015 v 10:28 |  Hubnu a zpevňuji
Tak dnes ráno jsem vstala a umírám. Nečekala bych, že mě chvilka cvičení takhle odrovná, dneska si dám jen pár dřepů a ostatních cviků ze setu "15 minut cvičení" (uvedeno v článku "první den"), prostě jen lehce. Cviky na boky a druhý den 30ti denní výzvy na břicho ale nevynechám! Od včerejška se snažím i lépe jíst a víc pít, méně sladím ranní kávu, čaj i šťávu, postupně chci ze slabé šťávy přejít pouze na vodu.

Dnešní den jsem započala ranní chůzí do schodů do 5.patra v 8 hodin, pak jsem musela jít ještě kolem deváté, protože přišla pošťačka s doporučeným dopisem. V se protáhnu a zacvičím si, jak jsem psala výše, s dřepy to nebudu přehánět, protože odpoledne jdu na koně a nemohu si dovolit být omezená zatuhlými bolavými svaly. Sice mě bolí ještě ze včera, ale nemusí mě bolet víc... Chtěla jsem jít ráno na kolo, ale ze stejného důvodu nepůjdu, protáhnu se jen doma.

Odpoledne jsme byli na koních až do večera, pravda že jsem se tolik nenadřela, ale hezky jsem si zahřála svaly, takže tolik nebolely. Horší to bylo večer, zase jsem chodila jak kačer Smějící se sotva jsem pěšky do toho 5.patra vylezla, ještě navíc s nákupem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.