Den čtvrtý

18. května 2015 v 15:16 |  Hubnu a zpevňuji
Jistě jste si všimli, že čvrtý den cvičení je od třetího přes víkend. Né, že bych se chtěla flákat, ale bohužel ty jarní a letní víkendy budou časově náročnější. V pátek večer jsem šla s kamarádkou do víru velkoměsta, ale nějak se to zvrtlo a dorazila jsem domů v 6 ráno, ani jsem nezastihla přítele, který kolem půl šesté odjížděl do práce... MlčícíPila jsem výborný Bacardi rum Oakheart a poté jakési paňáky pro ženské z bílého rumu, něčeho kokosového a dobré třešinky, byla to mňamka. V jednu jsme se přesunuli do klubu s menším parketem a cca do 4 hodin jsme tancovali. Domů jsem dorazila právě před šestou ranní, hupsla jsem do koupelny, pak do postele, ale spát se mi nechtělo. Nakonec jsem usla, ale v půl deváté už mě vzbudily přítele děti a stráááášně si chtěly povídat... Naštěstí mi nic nebylo, žádný bolehlav nic.
Po obědě jsme ale jeli slavit 50. narozky mé mamky, takže jsem dopoledne cvičit nestihla, navíc by to ani nešlo, protože děti za mnou chodí jak bodyguardi a kdyby mohly, jsou se mnou i na WC a já potřebuji pro cvičení klid. Na oslavě jsem si tedy aspoň zaběhala, když jsem asi hodinu hrála s dětmi na honěnou a poté na koně Smějící seV neděli ráno jsem zorganizovala cca 15cti minutovou ranní rozcvičku uprostřed kempu, kde se to slavilo. Byli jsme tam jediní češi a tak němci jen zírali a nechápali, co jsme to za streštěnce. Dělali jsme všemožné cviky, dřepy, běhali jsme pár koleček, hopsali... No byla to sranda Smějící se

běhání koleček

Večer už jsem necvičila, i když dnes si říkám, že je to škoda. Co se 30ti denní výzvy na břicho týče, tak tam jsem v sobotu měla tak jako tak pauzu a včera jsem mohla krásně navázat. No co, jsem jeden den ve skluzu, vynahradila jsem si to aspoň trošku procházkou z kempu na místní pouť a zpět, což dalo celkem sice jen cca 3 km, ale stále lepší než nic. A to nemluvím o večerní chůzi do 5. patra s cestovní taškou, dekami, kabelkou... Už mi to chození schodů nedělá až takové problémy Mrkající
________________________________________________________________________
________________________________________________________
_________________________________

No ale hurá k dnešku:
Ráno jsem šla k zubařce a stresem jsem zhubla snad kilo Smějící se Naštěstí bez zákroku. Poté mě čekalo 5. patro pěšky a dopolední cvičení, už jsem se na něj těšila. Oblíbené 15cti minutové cvičení na stehna a zadek jsem zmenšila na čtvrtinu, ještě si dobře pamatuji, jak jsem nemohla chodit, když jsme hned ze začátku cvičila vše. Následovalo cvičení na boky 3x 10 na každou stranu a 5. den výzvy na břicho.


Zhruba v lednu/únoru jsem chtěla dělat 30ti denní výzvu jen na prkno, ale začínalo to právě 20s a měla jsem velké problémy těch 20s vydržet a to i 4. den, kdy už jsem měla dělat 30s, tak jsem to logicky vzdala a cvičila jsem jen podle videí na youtube. Pak jsem ale onemocněla a téměř měsíc jsem sotva vylezla z postele, cvičení bylo to poslední, na co jsem myslela. Ale abych se dostala k tomu, co chci říct - dnes mi těch 20s prkna nedělalo větší problémy a baví mě to, myslím, že bych zvládla i 25s, ale přehánět to nechci, cvičím tedy přesně podle plánku. Každopádně mám radost, vidím, že to není nereálné a skutečně to funguje.

Dnes jsem měla dopoledne v plánu kolo, ale bylo měkké a tak jsem zklamaná, že jsem nemohla jet...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.