Maškarní ples Beseda Bělá

16. března 2015 v 13:54 |  AKCE, kde jsme byli
Ani letos jsme nevynechali maškarní na Besedě v Bělé (část Děčína), i když naše účast byla značně nejistá, nejprve byl 14dní před akcí nemocný Pepa a pak já týden před maškarním. Ještě v pátek jsem si nebyla jistá, zda půjdu, dokonce i kámoška odpadla. nakonec jsem řekla, že půjdu, ale nebudu pít a když tam bude nahuleno, tak jedu domů. Navíc jsem měla jít jako CATWOMAN spoře oděná, ale vzala jsem si aspoň koženkovou bundičku. Pepa šel za BATMANA.
Letos nás masky nestály moc úsilí ani peněz. Pepa si donesl 3 obrovské černé silné pytle, ze kterých si udělal plášť a masku na hlavu. Vzal hokejovou helmu, sundal z ní veškeré díly a do tvaru Batmanovy "hlavy" ji doupravil kartonem, nakonec to celé polepil černým pytlem.

Já mu sehnala černé triko Batman, pod které si vzal hokejové chrániče ramen. Od kamaráda si půjčil motorkářské boty a kalhoty, které ale měly na stehnech bílé pruhy a přes to přetáhl černé cyklistické kraťasy. Vypadal fakt dobře, celá maska nás vyšla na 240,-Kč (za tričko) a Pepu tak 4 hodiny práce (helma).
Já jsem měla doma černé plavky (monokini), legíny, pásek, sandály na podpadku i koženkovou bundu, ale dost silnou s úplety a tak jsem na vinted.cz sehnala za 150,-Kč tenkou bundičku, sice mi je kratší, ale na Catwoman ideální. Na partykostym.cz jsem koupila kočičí set (uši, ocas, motýlek 119,-Kč), z čeho jsem použila jen uši, dále černé rukavice za 99,-Kč, u kterých jsem rozpárala konce prstů, aby mi šli vidět červené nehty. Také jsem objednala 180cm dlouhý bič (61,-Kč) a tekutý černý latex (40,-Kč). Rovnou jsem využila situace a obnovila svou kosmetickou taštičku o novou řasenku, rudou rtěnku, tužku na rty a červený lak, protože mi zrovna vše docházelo :)
Na plavky jsem si jen našila černý pruh za krk a bylo to. Latex jsem si na obličej nanesla postupně ve 3 vrstvách, i tak nebyl odstín sjednocený a tak jsem vzala černé stíny, přetřela jimi latex a nanesla další vrstvu. Teď uż to byla parádní černá, latex byl jak druhá kůže, vůbec jsem ho necítila :) Nesrovnatelné s nepříjemnou škraboškou! A ještě mi zbylo půl lahvičky...


Na ples jsme dorazili chvilku po zahájení, jakmile jsem se svlékla, okamžitě na mě "každý" zíral, takže jsem nakonec byla většinu času v bundičce. Potkali jsme ještě jednoho Batmana v koupeném kostýmu, který se ale šel převléknout za Pamelu Anderson.Také tam byla ještě jedna Catwoman, ale v koupeném kostýmu, který výrobce odflákl, což byla škoda, protože jeho nositelka měla celkem pěknou postavu a tento kostým jí nelichotil. Usadili jsme se ke známým a Pepovo sestře s manželem. Celý ples byla sranda, tancovali jsme a bavili se. Letos jsem si to užila nejvíc, dokonce jsme vydrželi až do konce, kdy už i živá kapela dohrála.


Masek bylo dost, některé opravdu povedené. Při hlasování prvních 3 míst jsem dala první hlas Spangebobovi, druhý sobě a třetí Pepovi :D Třetí místo měla skupinka z Pomády, druhé Spangebob a první místo obsadil Pat a Mat.Byl to můj třetí ples na Besedě, letošní téma bylo: Hvězdy stříbrného plátna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.