Katy Perry, O2 Arena 23.2.2015

26. února 2015 v 21:45 |  AKCE, kde jsme byli
V pondělí 23.2.2015 jsem vyrazila s Pepou na Katy Perry do O2 Areny v Praze. Lístky jsme dostali k Vánocům od mého taťky.

Sešli jsme se s taťkou a mým o 12let mladším bráchou v Lovosicích, kde jsem nechala své auto a dál jsme pokračovali do Prahy s táty autem. Po dálnici cesta utíkala a protože jsme měli ještě čas, zastavili jsme na poslední benzince, kde jsme si dali kávu, donuty a bagetu/obloženou housku. Smáli jsme se, že taťka dělá nákup jak v Kauflandu :D Před O2 Arenu jsme dorazili po 19.hodině, dali jsme auto do garáží a z vesela vykročili zážitkům vpřed :)

Zdárně jsme prošli bezpečnostní kontrolou a taťka nás hned táhnul k prvnímu "stánku" s pivem, které si dal společně s Pepou, já si dala ovocné a brácha nenažranec pořádný megaburger :) Poté jsme vyrazili hledat naše místa. Procházeli jsme kolem "suvenýrů", kde jsem se zhrozila - tričko s Katy Perry za litr, mikina 4tis., tepláková souprava 2tis... No mazec...

Taťkovi asi zase vyschlo v krku a tak si dal sekt, nám koupil minerálky.Ještě jsme chvilku lelkovali po chodbách, než jsme šli do naší "lóže" :D Seděli jsme v sektoru 424, řada 15, sedačky 30-33, prostě předposlední řada pod stropem. Podobně jsme seděli na Ozzyho Osbourna před lety, ale úplně naproti podiu, teď jsme byli z boku a to šlo. Podium bylo do tvaru V, sotva jsme se tak nějak usadili, už to začlo. Nastoupila předskokanka, jejíž jméno nám nic neříkalo, ale nakonec jsem zjistila, že 3 písničky znám (např. Bum, clap). Šlo o Charli XCX a musím říct, że byla opravdu dobrá, má úžasný hlas, se kterým dobře pracuje, tedy aspoň podle mého neodborného názoru obyčejného posluchače. Navíc byla opravdu energická a vypadalo to, že všechny správně nabudila na hlavní hvězdu.A pak konečně! Na podium se objevila pyramida a z ní vylezla Katy Perry, samozřejmě hned s oblíbenou písničkou Roar. Nebudu tady popisovat celý koncert, myslím, že by to stejně bylo absolutně k ničemu, to se prostě musí zažít :)
Nebylo to to nejlepší, na čem jsem byla (to byla jednoznačně Gwen Stefani), ale show měla také dobrou, hlavně tu "kočičí" část a část, kdy přijela na neživém koni. To bylo prostě bomba. Také všechny efekty, nafukovací balóny, to jak letěla na balónkách nad fanoušky...

Prostě podívaná naprosto skvělá! Za celou show měla několik paruk, vystřídala několik kostýmů a vytáhla si 2 lidi na podium, s jednou fanynkou udělala selfie :)


Pepa - roker a metalista - remcal ode dne, kdy jsme dostali lístky, že to je pro puberťáky, hned jak jsme rozbalili lístky pod stromkem, tak řekl "ale tohle já neposlouchám, na to nejdu" a tvářil se uraženě. Na koncertu nejdříve pohrdavě říkal "puberťačky budou za chvíli u podia omdlévat" a tvářil se fakt na pěst, ale pak, když to začlo, tak se mu to začlo líbit a nakonec byl také nadšený :)


Takže jsem ráda, že jsem po letech zase zavítala do O2 Areny :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.