Samomluva

17. prosince 2014 v 18:00 |  Téma týdne
Asi tak jako většina lidí, i já si občas povídám sama se sebou, nejčastěji v autě nebo když jsem jela sama na výjížďku s koněm (což už dlouho nebylo, jezdíme teď hodně ve dvou). Pokud jedu v autě sama, tak si prostě povídám se sebou, kolikrát si to ani nevědomuji, ale zase si aspoň pořádně pokecám a vím, že mě ten člověk, kterému to říkám, poslouchá Smějící se Říkám sama sobě, co budu dělat až dojedu na místo, případně co budu dělat ten den nebo si povídám sama se sebou o nějaké blížící se akci (maškarní, Vánoce, výlet apod.). Častokrát také komentuji ostatní řídiče, zvlášť když jedou jak magoři a snad si i myslí, že jsou na silnici sami! To pak ale spíše mluvím a nadávám na ně, než že bych mluvila sama k sobě.
Sem tam, když zrovna nemám co bych řešila sama se sebou, tak si povídám o tom, co by bylo, kdyby se nějaké věci udály jinak nebo co by bylo, kdybych se v danné situaci zachovala jinak, co by bylo kdybych některá rozhodnutí ve svém životě neudělala tak, jak jsem je udělala... Případně si povídám o tom, co udělám (nebo řeknu), když nastane "taková a maková" situace. Občas to ale bývají nesmyslné scénáře, které se s největší pravděpodobností ani nikdy nestanou a v momentě, kdy vystupuji z auta už ani nevím, že jsem nějakou takovou patlaninou zatěžovala svou mysl Smějící se
V neposlední řadě si také povídám sama se sebou při úklidu, když jsem sama doma. Ale kdyby mě přeci jen někdo slyšel, tak to svedu na to, že si povídám s kočkama. Teď je jen otázka, co je větším bláznovstvím?

Nikdy nezapomenu, jak jsem na střední škole byla na intru s mou kamarádkou, která občas mluvila ze spaní, případně ječela celé věty. Jednou začala hulákat "To je špatný vagoooon!!!! Nastupujeme do špatného vlaku!!!!!!!" a pak si ještě něco mumlala Smějící se Nebo jindy, četla jsem si dlouho do noci a kamarádka už dávno spala, když v tom jí přišla SMS. Prudce si sedla na posteli, vzala do ruky telefon, švihla s ním a řekla "To je debil." lehla si a spala dál Smějící se Začala jsem se smát a ptala jsem se jí, kdo je debil, ale ona spala. Ráno to ani nevěděla, ani to, že jí přišla SMS. Ale to jsem trochu odbočila, prostě jsem si na to jen teď vzpomněla :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.