1) Místo, které miluji

16. října 2014 v 14:36 |  Hřejivá výzva
Dlouho jsem přemýšlela, které místo opravdu nejvíce miluji, postupně jsem jednotlivá místa přehodnocovala, dávala jim pomyslné plusy a přesto nedokážu jednoznačně říci, které místo miluji více oproti těm ostatním, abych mu zde mohla věnovat článek. Není to totiž místo, co mě dělá šťastnou, ale lidi, kteří jsou na tom místě se mnou. To oblíbení lidé dělají oblíbená místa, alespoň u mě tomu tak je.
Marně si tedy lámu hlavu tím, čím začít, jakým místem... Přiznám se - nevím...
Asi prostě napíšu o místě, kde často hledám zábavu i odreagování - u koní. Momentálně mám své dva koně ustájené ve
sportovní stáji, která ale působí rodinným dojmem. Všichni se tu mají rádi, jsou tu jen rozumní lidé a hlavně nás tam není 50 ale jen několik málo majitelů koní, kteří jsou vždy ochotni poradit a pomoci. Před pár lety jsem tu trávila značnou část léta, doma mě nikdo nečekal a tak jsem od svých problémů a strastí utíkala právě sem - ke koním. Vždy jsem se doma převlékla do jezdeckého oblečení, hupsla do auta a vyrazila. Když jsem po cca čtvrthodince dorazila ke koním a udělala si kávu, hned ze mě začalo všechno opadávat. Cítila jsem se báječně! Pokecala jsem s přáteli a když jsem uznala za vhodné, šla jsem si pro svého koně. Buď jsem jela na výjížďku nebo jsem s ním šla pracovat na jízdárnu. To ale nebylo podstatné. Podstatné bylo, že jsem byla v příjemném prostředí s příjemnými lidmi. Po ježdění jsem si ještě sedla k ostatním a bavila se s nimi až do večera, kdy byl čas jet domů. V tom období, na které nerada vzpomínám, to byly opravdu světlé chvilky dobré nálady.

V současnosti tam samozřejmě také ráda jezdím, teď už většinou se svým přítelem, ten ale vždy po ježdění spěchá domů a tak chvíle s kávou s ostaními jsou pryč, ale člověk nikdy nemůže mít všechno Usmívající se


Mno a další má oblíbená místa se odvíjí od lidí, které tam mohu najít.

Velmi ráda jezdím na Ranč Radana asi 15km od Děčína, jehož majitelka je velmi veselý a optimistický člověk, vždy má dobrou náladu kterou okolo sebe "rozhazuje lopatou". Je velice akční a má skvělé nápady. Neustále pořádá nějaké akce, jichž se velmi ráda zúčastňuji, užijeme si spoustu srandy a já se vždy nemohu dočkat, až zase budu moci vyrazit za Petrou a její veselou náladou. Pravda, nejezdíme tam tak často, jak bych si přála, ale o to jsou pro mě chvíle na onom veselém ranči vzácnější. Málem bych zapomněla, ranč se nachází v obci Veselé, navíc v obecní části Veselíčko 1.díl. Myslím, že už to mluví opravdu za vše. Je to snad náhoda? Usmívající se

Ale teď už pryč od koní :) Mám ráda prostě ta místa, kde je mi dobře. Například jsem ráda tam, kde je zrovna moje rodina nebo mí přátelé, ať už je to kdekoli. Mohla bych tady popsat desítky míst, ale nejsem si jistá, jestli by jedno z nich bylo opravdu TO místo. Místo, které mám ze všech nejraději :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.