Stopovaná 2012 - Ranč Radana

27. srpna 2014 v 8:52 | Akce od roku 2012 okopírovány ze starého blogu, starší jsem nekopírovala, přijde mi to zbytečné. |  AKCE, kde jsme byli
V neděli 21.10. 2012 jsem se já s Balíkem a Hanka Kosejková s Lukášem zúčastnili čtvrtého ročníku Stopované na Ranči Radana, který byl pro nás první.
Já a Hanka jsme na ranč vyjeli s koňmi po kopytě již v sobotu, domů jsme jeli po kopytě v pondělí. V neděli se konala stopovaná. Startovalo se po dvojicích z Ranče Radana a cíl byl tajný. Trasa značená šipkami z přírodních materiálů (kameny, šišky, klacky...) na zemi, stromech, keřích, sloupech apod. o cca 15km, na které jsme hledali skryté otázky a úkoly, které byly na pohádkové téma. V cíli u obce Volfartice jsme dostali dřevěné meče, kterými jsme měli zapíchnout draka (pytel), dále přejít řeku (plachtu) a na meče navléknout kroužky ze stojanů.
Po splnění tohoto úkolu na nás čekaly dvě spící princezny, které jsme měli probudit. Každý do nich píchal mečem a praktikoval jiné budící metody, dokonce jedna princezna byla i schozená ze židle nebo jí bylo snědeno jablko. Nakonec každý přišel na to, že jí vzbudí polibkem. Jen já a Hanka jsme nechali naše koně, aby políbili princeznu a povedlo se :D
Hustá mlha zkomplikovala trasu všem zúčastněným, pár se jich dokonce ztratilo (a opět našlo), ale své princezny nakonec našli a vysvobodili polibkem všichni. Při vyhodnocování úkolů jsme doplňovali síly řízkem, čajem a pečeným perníkem, nakonec se už bez koní hledal poklad podle mapy. Když všichni dojeli do cíle a našli jsme poklad, byl den u konce. Sedli jsme všichni do sedel a jelo se zpět na ranč, kam jsme dorazili těsně před setměním.
V mlze to bylo trošku náročné a všichni jsme se více méně ztratili a opět našli, ale byla to zábava a já osobně se příště účastním zase :) Největším překvapením pro mě bylo, že jsem se tam setkala s bývalými majiteli Balíka a zjistili jsme to čirou náhodou :)
Akce to byla vydařená, kdyby nebylo té mlhy, tak by byla ještě lepší :)
Výsledková listina - místo - jméno - body - čas
1.místo: Ljubka Stanojkovičová + Jaroslav Spilka - 84bodů - 2h40min
2.místo: Verinika Vonková a Hana Petráčková- 81bodů - 3h26min
3.místo :Jana Linhartová a Lenka Zachariášová a Káťa Jartimová - 72bodů - 2h07min
4.místo: Gabča Frantálová a Káťa Zachová - 69bodů - 2h32min
5.místo: Martin Hackl a Simona Hacklová - 61bodů - 2h19min
6.místo: Alenka Krofianová a Šárka Fořtová - 61bodů - 3h26min
7.místo: Roman Kozák a Veronika Baierová - 58bodů - 2h23min
8.místo: Šárka Dittrichová a Hana Kosejková - 58bodů - 2h30min
9.místo: Emil Šiška a Barča Ševečková - 55bodů - 2h50min
10.místo: Pavel Veselá a Dana Milčínská - 54bodů - 2h35min
11.místo: Ben Lůdl a Jarča Lůdlová - 48bodů - 2h17min
12.místo: Lenka Silnerstainová a Lída Jiřičková - 41bodů - 2h52min
13.místo: Mirek Šigut a Káťa Saicová - 41bodů - 2h57min
14.místo: Alena Suchá a Viktorie Ondřejová - nás našli
Poklad našli
Martin Häckl a Simona Häcklová (mj. bývalí majitelé Balíka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.